فضای بسیار رقابتی تولید و عرضه کالا در عصر حاضر، بهبود مستمر کیفیت و بهینه سازی مستمر قیمت را تبدیل به یکی از الزامات اصلی دوام و توسعه شرکت های تولیدی نموده است.

در این راستا مدیریت زنجیره تامین برای تهیه مواد اولیه و ماشین آلات دارای تکنولوژی، کیفیت و قیمت مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بدین منظور و مخصوصا در مواردی که امکان تامین کالای مورد نیاز از داخل کشور وجود ندارد، خرید خارجی، مورد نظر واحدهای تولیدی خواهد بود.

این مهم نیاز به آشنایی با مراحل ورود کالا، منابع تهیه کالا، شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، نحوه تهیه انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، تهیه اسناد حمل و در نهایت مراحل ترخیص کالا دارد.

شرکت آرتین برنای تهران با داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه در بازرگانی خارجی و بهره‌گیری از آخرین اطلاعات راهبردی، شما را در انجام موارد ذیل یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید.

ارائه مشاوره و خدمات در زمينه هاي:

اخذ مجوز هاي لازم برای واردات از سازمان ها و وزارتخانه هاي مرتبط
معرفي تامين کنندگان معتبر و ارائه پروفرما
گشايش اعتبارات اسنادي و انجام حوالجات ارزي و بانکي
حمل کالا
ثبت سفارش واردات کالا
ترخيص کالا و انجام تشريفات گمرکي در کليه گمرکات کشور

شرکت آرتین برنای تهران

با هدف بهبود شرایط و فضای کسب و کار داخلی و انجام تجارت خارجی موفق، با شعار مشتری مداری، توانسته ضمن افزودن به مشتریان خود در موفقیت و تلاش آنان سهیم گردد و رضایت آنان را جلب نماید.